Ubytovacie služby

Niet sa čomu diviť! Áno je tu možnosť ubytovania v malebnej časti obce Pribeník, ktorá leží v južnej časti Východoslovenskej nížiny. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v tichej časti obce v ukľudňujúcom objatí zelene.

Už len predstava ubytovania v tomto krásne obnovenom historickom kaštieli má svoje čaro, ktoré nadchne určite každého ubytovaného, ktorý  túto možnosť využije.

Sociálne priestory sú umiestnené na chodbe.
Cenová kategória I. – IV.

K vybaveniu ubytovacích izieb patrí :

Free Wi-Fi
HI-FI veža
televízor
chladnička
rýchlovarná kanvica

Celková ubytovacia kapacita zariadenia  je 19 osôb.

Kontaktná adresa:
Stredná odborná škola - Szakközépiskola
J. Majlátha 2, 076 51  Pribeník
Tel.: 056/6285020
fax: 056/6285021
E-mail: soup-pribenik@mail.t-com.sk

Zastavte sa u nás a určite budete od nás odchádzať spokojní s opätovným nadšením nás opäť navštíviť.

Nemáte možnosť kde uskutočniť svoje školenia, semináre? S radosťou Vám poskytneme svoje služby

Ak ste sa rozhodli pre ktorúkoľvek nižšie uvedenú alternatívu neváhajte zavolať na telefónne číslo 056 / 628 50 20