Priateľský futbalový zápas

Dňa 7. mája 2008 o 13.00 hod. sa uskutočnil priateľský futbalový zápas medzi žiakmi SOUP J. Majlátha 2 Pribeník a Spojenej školy Kráľovský Chlmec na futbalovom ihrisku TJ Pribeník.
Stretnutie prebiehalo v priateľskom duchu za krásneho počasia. Hralo sa dvakrát po 35 minút. Naši žiaci podali veľmi dobrý výkon a zaslúžene zvíťazili 4:0.
V základnej zostave nastúpili títo žiaci: Ballók Peter 4. A trieda, Tóth-Marczi Štefan 4. B, Kočiš Zoltán 3. A, Pribula Gergö, Bacskai Tomáš a Szabó Patrik 3. B, Kovács Karol 3. D, Dóžický Tomáš 1. Bag, Battyányi Ján a Kasič Michal 1. Ck a Makkai Tomáš 3:Cp. Postupne striedali Kis.Géczi Štefan 2. B, Káplár Zsolt 1. Ck a Katrinčák Marián 1. Bop. Na lavičke bol ešte pripravený Ferencz Dárius 1. Bop.

Odveta je naplánovaná na jún 2008 na ihrisku TJ Slavoj Kráľovský Chlmec.

Irodalmi óra