Lyžiarsky výcvik - 20. - 24. február 2017

Lyžiarske stredisko Šport Centrum Lučivná SKI sa nachádza v obci Párnica. Zjazdové trate sú umiestnené v Národnom parku Malá Fatra v údolí rieky Zázrivka.

kem kem

Vianoce 2016 - Karácsony 2016

kem kem

10. ročník iBobor

Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u žiakov. Súťaž chce iniciovať v žiakoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.
Dňa 8.novembra 2016 v čase od 9.30 – 13.30 do kategórie Seniori sa zapojilo do súťaže 13 žiakov našej školy.Úspešní riešitelia sú všetci súťažiaci, ktorí dosiahli aspoň polovicu "kladných bodov". V kategórii Seniori je to 50 bodov.

IV. Kuchár Zemplína - súťaž - IV. Zemplén szakácsa verseny

IV. ročník súťaže Kuchár Zemplína sa konal dňa 12.10.2016
v budove SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach.
V kategórii - juniorov vo varení jedál v súťažnej úlohe ,,Jeseň na tanieri´´ našu školu reprezentovala žiačka II.B triedy učebného odboru kuchár Leczová Katarína.
Do súťaže pripravila pečené kuracie prsia v tekvicovej placke , ktoré odborná porota napokon ohodnotila bronzovou medailou.Za pekný úspech ďakujeme a srdečne blahoželáme.

Fotky

Svätomartinský festival vo Veľkých Trakanoch - Nagytarkányi Szent Márton fesztivál

Márton - napi Libagaliba Nagytárkányban

Víťazné menu pripravili opäť naši žiaci.
G r a t u l u j e m e !

Medzninárodné stretnutie fanúšikov pecí

V roku 2015 firma „I-E-D Com s.r.o, Pec-maniak z Pribeníku“ navrhla a zrealizovala výstavbu pece, ktorá sa odvtedy využíva v rámci praktického vyučovania žiakov v potravinárskych ale aj gastronomických učebných odboroch.

A 7. kemencés találkozó 2016. július 8. – 10. között volt megrendezve, ahol Magyarországból, Csehországból, Romániából és persze Szlovákiából volt itt közel 200 kemencebarát. A három nap alatt közel 150 típusú ételt készítettek el, és nagyon jól érezték magukat az iskolában.

kemkem