Jún 2011

Záverečné skúšky

Mesiac jún je v školách bohatý na rôzne udalosti. Študenti končiacich ročníkov vykonávajú svoje prvé životné skúšky, ktoré majú dosah na celý ich život. Tento rok sa záverečné skúšky konali v termíne od 20.6.2011 do 22. 6.2011 a zúčastnili sa ich žiaci trojročných učebných odborov kuchár, cukrár, pekár, mechanizátor rastlinnej výroby a dvojročného učebného odboru  poľnohospodárska  výroba.  Skúšky prebiehali v pokojnej atmosfére. Žiaci dobre zvládli vylosované témy a preukázali dobrú pripravenosť na skúšky ako z teoretickej , tak aj praktickej časti. Všetkým úspešným  absolventom srdečne blahoželáme.

Bariéry

Protidrogový motivačno-výchovný koncert

Dňa 6.júna 2011 sa uskutočnil protidrogový deň školy súčasťou ktorého bol aj protidrogový motivačo – výchovný koncert Bariéry.

Výchovný koncert  sa nenásilným spôsobom za pomoci sily melodickej rockovej hudby, pozitívnych textov a motivačného hovoreného slova dotýkal citlivej tematiky drogovej závislosti, jej vzniku a prevencie. Program sa zaoberal vplyvom nesprávnej partie na dieťa a tendenciu mládeže hľadať si nesprávne vzory v okolí alebo v médiách.
Počas výchovného koncertu zaznejli piesne: Zbytočné kríže, Neblázni, Najvyšší zákon, Tak leť, Opri sa o mňa, Bolí ma niečo, Ružové okuliare.